Yeni Sensizlik Sözleri sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Sensizlik Sözleri beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Sensizlik Sözleri facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Sensizlik Sözleri sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Sensizlik Sözleri

Facebook sözleri
Ekleyen : mustafa Aldım elime kalemi boş bir sayfa buldum sen'li yazılarımın arasında. Yalnızlığı beklemeye koyuldum beyaz düşlerime esir olan karanlık odamda. Nefesim daraldı yuttum içimde her ne varsa, dört duvar dillendi sessizliğimden. Aldım elime kalemi boş bir sayfa buldum sen'li yazılarımın arasında. Yalnızlığı beklemeye koyuldum beyaz düşlerime esir olan karanlık odamda. Nefesim daraldı yuttum içimde her ne varsa, dört duvar dillendi sessizliğimden.
Aldım elime kalemi boş bir sayfa buldum sen'li yazılarımın arasında. Yalnızlığı beklemeye koyuldum beyaz düşlerime esir olan karanlık odamda. Nefesim daraldı yuttum içimde her ne varsa, dört duvar dillendi sessizliğimden.
Facebook sözleri
Seninle Yaşanacak 1 Gün için Tüm Ömrümü Vermeye hazırım, cenet Gözlü Sevgilim.. Seninle Yaşanacak 1 Gün için Tüm Ömrümü Vermeye hazırım, cenet Gözlü Sevgilim..
Seninle Yaşanacak 1 Gün için Tüm Ömrümü Vermeye hazırım, cenet Gözlü Sevgilim..
Facebook sözleri
Ölümü Sensiz kaldığım Zaman, Sensizliği Ölüme Yazdığım An Giderim bu Dünyadan!!! Ölümü Sensiz kaldığım Zaman, Sensizliği Ölüme Yazdığım An Giderim bu Dünyadan!!!
Ölümü Sensiz kaldığım Zaman, Sensizliği Ölüme Yazdığım An Giderim bu Dünyadan!!!
Facebook sözleri
Sensizliği Başka Kollarda Arasamda Senin Kokun Senin Nefesin Gibi Huzur Vermiyor bana.. Sensizliği Başka Kollarda Arasamda Senin Kokun Senin Nefesin Gibi Huzur Vermiyor bana..
Sensizliği Başka Kollarda Arasamda Senin Kokun Senin Nefesin Gibi Huzur Vermiyor bana..
Facebook sözleri
Sensiz Asla Yarın Doğmayacak Dünyama, Sensiz Asla Nefes Alamayacağım yaşadığım Sensiz hayatta Sensiz Asla Ben OLmayacağım Bu Dünyada!!! Sensiz Asla Yarın Doğmayacak Dünyama, Sensiz Asla Nefes Alamayacağım yaşadığım Sensiz hayatta Sensiz Asla Ben OLmayacağım Bu Dünyada!!!
Sensiz Asla Yarın Doğmayacak Dünyama, Sensiz Asla Nefes Alamayacağım yaşadığım Sensiz hayatta Sensiz Asla Ben OLmayacağım Bu Dünyada!!!
Facebook sözleri
terk Edilmiş harabe Bir Ev Gibiyim Sensiz, Bir Kibrit Çak Öyle git Bari Kül Olayım Arkanda... terk Edilmiş harabe Bir Ev Gibiyim Sensiz, Bir Kibrit Çak Öyle git Bari Kül Olayım Arkanda...
terk Edilmiş harabe Bir Ev Gibiyim Sensiz, Bir Kibrit Çak Öyle git Bari Kül Olayım Arkanda...
Facebook sözleri
Anlamsız Dertlerimden Ağlamıyorum beni Silip Giden yarime yanıyorum Gözlerimdeki yaşların Sebebi Budur... Anlamsız Dertlerimden Ağlamıyorum beni Silip Giden yarime yanıyorum Gözlerimdeki yaşların Sebebi Budur...
Anlamsız Dertlerimden Ağlamıyorum beni Silip Giden yarime yanıyorum Gözlerimdeki yaşların Sebebi Budur...
Facebook sözleri
Sensizlik ölüm Olacaksa Ölürüm, Sensizlik Hayatımda yer Alıcaksa Bu hayatı Silip geçerim!!! Sensizlik ölüm Olacaksa Ölürüm, Sensizlik Hayatımda yer Alıcaksa Bu hayatı Silip geçerim!!!
Sensizlik ölüm Olacaksa Ölürüm, Sensizlik Hayatımda yer Alıcaksa Bu hayatı Silip geçerim!!!
Facebook sözleri
Sen Sebebimsin Sen Benim Tek Sevdiğimsin, Sensiz geçecek Her Günü yaşanmamış Sayarım Sevgili... Sen Sebebimsin Sen Benim Tek Sevdiğimsin, Sensiz geçecek Her Günü yaşanmamış Sayarım Sevgili...
Sen Sebebimsin Sen Benim Tek Sevdiğimsin, Sensiz geçecek Her Günü yaşanmamış Sayarım Sevgili...
Facebook sözleri
Bugünde Sensiz Güneşe Merhaba Diyorum, Bugünde Sensiz Nefes Almaya Çalışıyorum Bugünler Ne Zaman Biticek bekliyorum.. Bugünde Sensiz Güneşe Merhaba Diyorum, Bugünde Sensiz Nefes Almaya Çalışıyorum Bugünler Ne Zaman Biticek bekliyorum..
Bugünde Sensiz Güneşe Merhaba Diyorum, Bugünde Sensiz Nefes Almaya Çalışıyorum Bugünler Ne Zaman Biticek bekliyorum..
Facebook sözleri
Şimdi Elimde Bir Resmin var Resmine Bakarak geçiyor Günlerim hani birlikte çekindiğimiz resim varya işte Gözlerimde Yaşıyorum O Anı Sevgilim.. Şimdi Elimde Bir Resmin var Resmine Bakarak geçiyor Günlerim hani birlikte çekindiğimiz resim varya işte Gözlerimde Yaşıyorum O Anı Sevgilim..
Şimdi Elimde Bir Resmin var Resmine Bakarak geçiyor Günlerim hani birlikte çekindiğimiz resim varya işte Gözlerimde Yaşıyorum O Anı Sevgilim..
Facebook sözleri
Her Halimin Bir Sebebi var, Gülerken Seni Sevdiğimden, Ağlarken Sinirimden, Çaresizken Sensizliğimden, Ölümü Düşündüğüm Her An Ayrılıklardan geliyor Sevgilim.. Her Halimin Bir Sebebi var, Gülerken Seni Sevdiğimden, Ağlarken Sinirimden, Çaresizken Sensizliğimden, Ölümü Düşündüğüm Her An Ayrılıklardan geliyor Sevgilim..
Her Halimin Bir Sebebi var, Gülerken Seni Sevdiğimden, Ağlarken Sinirimden, Çaresizken Sensizliğimden, Ölümü Düşündüğüm Her An Ayrılıklardan geliyor Sevgilim..
Facebook sözleri
Silip Atılmuyor bir anda yaşananlar, seven insana söz geçmez seven insan sevdiğinden birden kopamaz senin gibi.. Silip Atılmuyor bir anda yaşananlar, seven insana söz geçmez seven insan sevdiğinden birden kopamaz senin gibi..
Silip Atılmuyor bir anda yaşananlar, seven insana söz geçmez seven insan sevdiğinden birden kopamaz senin gibi..
Facebook sözleri
En Acı Günümde Acıların içinde Gözyaşlarımla Seni Sevdiğimi tekrarlayarak Seni Sevmeyi öğrendim ve hala sensizim... En Acı Günümde Acıların içinde Gözyaşlarımla Seni Sevdiğimi tekrarlayarak Seni Sevmeyi öğrendim ve hala sensizim...
En Acı Günümde Acıların içinde Gözyaşlarımla Seni Sevdiğimi tekrarlayarak Seni Sevmeyi öğrendim ve hala sensizim...
Facebook sözleri
Ne Zaman Adını Ansam Gözlerim Dolar, Ne Zaman Güzel Günlerimizi Hatırlasam Sigaramın Dumanı Hayalin olur Karşımda.. Ne Zaman Adını Ansam Gözlerim Dolar, Ne Zaman Güzel Günlerimizi Hatırlasam Sigaramın Dumanı Hayalin olur Karşımda..
Ne Zaman Adını Ansam Gözlerim Dolar, Ne Zaman Güzel Günlerimizi Hatırlasam Sigaramın Dumanı Hayalin olur Karşımda..
Facebook sözleri
Sensiz Olmak Sensiz Ölmek gibidir, Sensiz Yaşamak yaşarken nefes Alamamak gibidir Sevdiğim... Sensiz Olmak Sensiz Ölmek gibidir, Sensiz Yaşamak yaşarken nefes Alamamak gibidir Sevdiğim...
Sensiz Olmak Sensiz Ölmek gibidir, Sensiz Yaşamak yaşarken nefes Alamamak gibidir Sevdiğim...
Facebook sözleri
ne Şarkılar Anlatır Sana Olan Sevgimi ne türküler Anlatır Sana Olan Aşkımın kelimelerini, Sen Sadece benimsin sen yarınlarımdaki geleceğimsin... ne Şarkılar Anlatır Sana Olan Sevgimi ne türküler Anlatır Sana Olan Aşkımın kelimelerini, Sen Sadece benimsin sen yarınlarımdaki geleceğimsin...
ne Şarkılar Anlatır Sana Olan Sevgimi ne türküler Anlatır Sana Olan Aşkımın kelimelerini, Sen Sadece benimsin sen yarınlarımdaki geleceğimsin...
Facebook sözleri
Umutsuz Gecelerimde Umutsuz yarınlarımla yaşıyorum Seni, Seni Yaşarken Resmini düşürmüyorum elimden... Umutsuz Gecelerimde Umutsuz yarınlarımla yaşıyorum Seni, Seni Yaşarken Resmini düşürmüyorum elimden...
Umutsuz Gecelerimde Umutsuz yarınlarımla yaşıyorum Seni, Seni Yaşarken Resmini düşürmüyorum elimden...
Facebook sözleri
Uzaksın şimdi Bana Yarınlarımı yaşıyorum Sensiz Sokaklarda, nefes Alırken Boğazım Düğümleniyor Sessizce Ağlıyorum Sensizliğimle.. Uzaksın şimdi Bana Yarınlarımı yaşıyorum Sensiz Sokaklarda, nefes Alırken Boğazım Düğümleniyor Sessizce Ağlıyorum Sensizliğimle..
Uzaksın şimdi Bana Yarınlarımı yaşıyorum Sensiz Sokaklarda, nefes Alırken Boğazım Düğümleniyor Sessizce Ağlıyorum Sensizliğimle..
Facebook sözleri
hani Sensiz Kalmazdı Ellerim Hani Seninle Gülerdi Bu Gözlerim Hani Hep olucaktı Sevgimiz Ya Şimdi nerdesin Sevgili? hani Sensiz Kalmazdı Ellerim Hani Seninle Gülerdi Bu Gözlerim Hani Hep olucaktı Sevgimiz Ya Şimdi nerdesin Sevgili?
hani Sensiz Kalmazdı Ellerim Hani Seninle Gülerdi Bu Gözlerim Hani Hep olucaktı Sevgimiz Ya Şimdi nerdesin Sevgili?
Facebook sözleri
Daha Doyamadım Sana Daha Sensizliğe Alışamadım Bu Ayrılıklarla Yaşayamam Sevgilim.. Daha Doyamadım Sana Daha Sensizliğe Alışamadım Bu Ayrılıklarla Yaşayamam Sevgilim..
Daha Doyamadım Sana Daha Sensizliğe Alışamadım Bu Ayrılıklarla Yaşayamam Sevgilim..
Facebook sözleri
Tükensede Günlerimiz Seni bekleyeceğim Akıp Gitsede Zaman Ben Hep ilk Buluştuğumuz yerde Olacağım.. Tükensede Günlerimiz Seni bekleyeceğim Akıp Gitsede Zaman Ben Hep ilk Buluştuğumuz yerde Olacağım..
Tükensede Günlerimiz Seni bekleyeceğim Akıp Gitsede Zaman Ben Hep ilk Buluştuğumuz yerde Olacağım..
Facebook sözleri
Se Sevmişim Seni Damarlarımda gezer Sevgin Ne Özlemişim Seni Gözyaşlarımda Adın Yazar Sevdiğim.. Se Sevmişim Seni Damarlarımda gezer Sevgin Ne Özlemişim Seni Gözyaşlarımda Adın Yazar Sevdiğim..
Se Sevmişim Seni Damarlarımda gezer Sevgin Ne Özlemişim Seni Gözyaşlarımda Adın Yazar Sevdiğim..
Facebook sözleri
esip gittin hayatımdan rüzgar gibi bıraktın güzel günleri gözü yaşlı seven gece bıraktın beni içimdeki dertlerle! esip gittin hayatımdan rüzgar gibi bıraktın güzel günleri gözü yaşlı seven gece bıraktın beni içimdeki dertlerle!
esip gittin hayatımdan rüzgar gibi bıraktın güzel günleri gözü yaşlı seven gece bıraktın beni içimdeki dertlerle!
Facebook sözleri
Sensiz nefes Almak Haram olmuş bana, Sensiz nefes Alamıyorum Daralıyorum Bağırmak istiyorum bağıramıyorum Sesizlik Kıstı Sesimi nefes Alamıyorum.. Sensiz nefes Almak Haram olmuş bana, Sensiz nefes Alamıyorum Daralıyorum Bağırmak istiyorum bağıramıyorum Sesizlik Kıstı Sesimi nefes Alamıyorum..
Sensiz nefes Almak Haram olmuş bana, Sensiz nefes Alamıyorum Daralıyorum Bağırmak istiyorum bağıramıyorum Sesizlik Kıstı Sesimi nefes Alamıyorum..
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-