Yeni Koyan Sözler sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Koyan Sözler beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Koyan Sözler facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Koyan Sözler sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Koyan Sözler

Facebook sözleri
Ya Bana Geleceksin Yada Bana Geleceksin Başka Çaren Yok Kızım Yada S.ktır OLUP GİDECEKSİN Ya Bana Geleceksin Yada Bana Geleceksin Başka Çaren Yok Kızım Yada S.ktır OLUP GİDECEKSİN
Ya Bana Geleceksin Yada Bana Geleceksin Başka Çaren Yok Kızım Yada S.ktır OLUP GİDECEKSİN
Facebook sözleri
Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLısı doğruyu ayırıyor.. (: Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLısı doğruyu ayırıyor.. (:
Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLısı doğruyu ayırıyor.. (:
Facebook sözleri
Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: ‘Hani nerde DELİKANLILIK?’… Yaptığın apaçık yaLakaLıkk…!!! Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: ‘Hani nerde DELİKANLILIK?’… Yaptığın apaçık yaLakaLıkk…!!!
Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: ‘Hani nerde DELİKANLILIK?’… Yaptığın apaçık yaLakaLıkk…!!!
Facebook sözleri
ßisde böLe qüseLim ya kaßuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN ßisde böLe qüseLim ya kaßuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN
ßisde böLe qüseLim ya kaßuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN
Facebook sözleri
ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ ! ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ !
ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ !
Facebook sözleri
Bakma Bana Öyle Bakma Bir Bakışta Tanıyamazsınki.. Artık Karşında Eski Ben YOK Bakma Bana Öyle Bakma Bir Bakışta Tanıyamazsınki.. Artık Karşında Eski Ben YOK
Bakma Bana Öyle Bakma Bir Bakışta Tanıyamazsınki.. Artık Karşında Eski Ben YOK
Facebook sözleri
HANİ BANA DEMİŞTİN BEN SADECE NAMUSUM VE ŞEREFİM İÇİN SAVAŞIRIM DİE;EWET HAKLISIN İNSAN KENDİNDE OLMADIĞI BİR ŞEY İÇİN SAVAŞIR…… HANİ BANA DEMİŞTİN BEN SADECE NAMUSUM VE ŞEREFİM İÇİN SAVAŞIRIM DİE;EWET HAKLISIN İNSAN KENDİNDE OLMADIĞI BİR ŞEY İÇİN SAVAŞIR……
HANİ BANA DEMİŞTİN BEN SADECE NAMUSUM VE ŞEREFİM İÇİN SAVAŞIRIM DİE;EWET HAKLISIN İNSAN KENDİNDE OLMADIĞI BİR ŞEY İÇİN SAVAŞIR……
Facebook sözleri
oLum abartı senin neyine,beynin sahip senin abartı genine,beni çöpe atmak senin ne haddine!! sen zaten çöptesin bari beni çeqmee… oLum abartı senin neyine,beynin sahip senin abartı genine,beni çöpe atmak senin ne haddine!! sen zaten çöptesin bari beni çeqmee…
oLum abartı senin neyine,beynin sahip senin abartı genine,beni çöpe atmak senin ne haddine!! sen zaten çöptesin bari beni çeqmee…
Facebook sözleri
Ne Yapalım bu Oyunda Burda Bitti İşte , Galip Geldım Diye Sevınme Çünkü Önce Ben Gittim..!! Ne Yapalım bu Oyunda Burda Bitti İşte , Galip Geldım Diye Sevınme Çünkü Önce Ben Gittim..!!
Ne Yapalım bu Oyunda Burda Bitti İşte , Galip Geldım Diye Sevınme Çünkü Önce Ben Gittim..!!
Facebook sözleri
seni hiç unutmadım inanır mısın??yediğim salatada bile arar oldum…bi hıyarn eksikliği bu kadar mı belli olurr!!! seni hiç unutmadım inanır mısın??yediğim salatada bile arar oldum…bi hıyarn eksikliği bu kadar mı belli olurr!!!
seni hiç unutmadım inanır mısın??yediğim salatada bile arar oldum…bi hıyarn eksikliği bu kadar mı belli olurr!!!
Facebook sözleri
ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé…!!!… ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé…!!!…
ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé…!!!…
Facebook sözleri
beni kaybedersen bir daha bulamssın,o aç gözlü kalbine rahat batmasın…!!!! beni kaybedersen bir daha bulamssın,o aç gözlü kalbine rahat batmasın…!!!!
beni kaybedersen bir daha bulamssın,o aç gözlü kalbine rahat batmasın…!!!!
Facebook sözleri
Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !! Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !!
Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !!
Facebook sözleri
&#-TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim..ŞaRTLaR eŞiT oLsun.. &#-TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim..ŞaRTLaR eŞiT oLsun..
&#-TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıP GeLeYim..ŞaRTLaR eŞiT oLsun..
Facebook sözleri
||AsLa KayßettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! || ||AsLa KayßettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||
||AsLa KayßettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||
Facebook sözleri
# FazLa Rahatım Rahatsız EdeRmi.? Etse BiLe FarqedeRmi..? # FazLa Rahatım Rahatsız EdeRmi.? Etse BiLe FarqedeRmi..?
# FazLa Rahatım Rahatsız EdeRmi.? Etse BiLe FarqedeRmi..?
Facebook sözleri
Hep kuRDuqun hayaLLerLe ya$aDın Sen. Senin icin ßen hep vaRdım! Oysaki coktanqitmi$Tim ßen.. Sen vaR SanDın…! Hep kuRDuqun hayaLLerLe ya$aDın Sen. Senin icin ßen hep vaRdım! Oysaki coktanqitmi$Tim ßen.. Sen vaR SanDın…!
Hep kuRDuqun hayaLLerLe ya$aDın Sen. Senin icin ßen hep vaRdım! Oysaki coktanqitmi$Tim ßen.. Sen vaR SanDın…!
Facebook sözleri
Sen Benim Ancak Ayakkabımin üstündeki 1 gram pislik olursun! Sen Benim Ancak Ayakkabımin üstündeki 1 gram pislik olursun!
Sen Benim Ancak Ayakkabımin üstündeki 1 gram pislik olursun!
Facebook sözleri
ayrılıklar belini büksün sözlerim yüzünü güldürmesin! sana son sözüm sende yaşa benim yaşadığımı kucak dolusu acılarla! ayrılıklar belini büksün sözlerim yüzünü güldürmesin! sana son sözüm sende yaşa benim yaşadığımı kucak dolusu acılarla!
ayrılıklar belini büksün sözlerim yüzünü güldürmesin! sana son sözüm sende yaşa benim yaşadığımı kucak dolusu acılarla!
Facebook sözleri
Yalanların içinde yalan Mutluluklar diliyorum sana yalancı insan! Yalanların içinde yalan Mutluluklar diliyorum sana yalancı insan!
Yalanların içinde yalan Mutluluklar diliyorum sana yalancı insan!
Facebook sözleri
Zamanı Bitirdim Artık Bakam Yüzüme birdaha Sana Son mektubum Bu Yıkıl Karşımdan Olmasın adın Hayatımda! Zamanı Bitirdim Artık Bakam Yüzüme birdaha Sana Son mektubum Bu Yıkıl Karşımdan Olmasın adın Hayatımda!
Zamanı Bitirdim Artık Bakam Yüzüme birdaha Sana Son mektubum Bu Yıkıl Karşımdan Olmasın adın Hayatımda!
Facebook sözleri
Hayatında bir doğru yap kendini iyi hisset nefretim üzerinde beddualarım kalbini vurucak! Hayatında bir doğru yap kendini iyi hisset nefretim üzerinde beddualarım kalbini vurucak!
Hayatında bir doğru yap kendini iyi hisset nefretim üzerinde beddualarım kalbini vurucak!
Facebook sözleri
Sen Cümlelerimde Bir nokta nefretimi yazdığım bir imla oldun çıktın hayatımdan hayallerde kaldın Şimdi geri Dönme Bana Olucaksın Artık bir budala! Sen Cümlelerimde Bir nokta nefretimi yazdığım bir imla oldun çıktın hayatımdan hayallerde kaldın Şimdi geri Dönme Bana Olucaksın Artık bir budala!
Sen Cümlelerimde Bir nokta nefretimi yazdığım bir imla oldun çıktın hayatımdan hayallerde kaldın Şimdi geri Dönme Bana Olucaksın Artık bir budala!
Facebook sözleri
Kimseye Değil Bu Nefretim Sadece Kendime Sevmeseydim Olmazdı içimde Koca Bir Dünya Şimdi Cehennem Oldu Girme Yanarsın rezil Olursun Karşımda! Kimseye Değil Bu Nefretim Sadece Kendime Sevmeseydim Olmazdı içimde Koca Bir Dünya Şimdi Cehennem Oldu Girme Yanarsın rezil Olursun Karşımda!
Kimseye Değil Bu Nefretim Sadece Kendime Sevmeseydim Olmazdı içimde Koca Bir Dünya Şimdi Cehennem Oldu Girme Yanarsın rezil Olursun Karşımda!
Facebook sözleri
Senin Sözlerin Kalbimi Acıtsada benim Nefretim yetecek Sana Bunu Unutma!!! Senin Sözlerin Kalbimi Acıtsada benim Nefretim yetecek Sana Bunu Unutma!!!
Senin Sözlerin Kalbimi Acıtsada benim Nefretim yetecek Sana Bunu Unutma!!!
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-