Yeni Kızları etkileme sözleri sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Kızları etkileme sözleri beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Kızları etkileme sözleri facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Kızları etkileme sözleri sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Kızları etkileme sözleri

Facebook sözleri
Ekleyen : seviyorum ulen -canin acidimi?
-hayır  neden?
-cünkü cannetten düşmüş bir meleksinde ondan -canin acidimi?
-hayır  neden?
-cünkü cannetten düşmüş bir meleksinde ondan
-canin acidimi? -hayır neden? -cünkü cannetten düşmüş bir meleksinde ondan
Facebook sözleri
Ekleyen : emine bu kahbe hayatta seven sever,,,,,,,,,,,,, bu kahbe hayatta seven sever,,,,,,,,,,,,,
bu kahbe hayatta seven sever,,,,,,,,,,,,,
Facebook sözleri
Sensiz olmayı bir türlü öğrenemedim. Bana yardım et vefasız sevgilim. Sensiz olmayı bir türlü öğrenemedim. Bana yardım et vefasız sevgilim.
Sensiz olmayı bir türlü öğrenemedim. Bana yardım et vefasız sevgilim.
Facebook sözleri
İlk görüşte aşka inanırmısın? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? İlk görüşte aşka inanırmısın? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?
İlk görüşte aşka inanırmısın? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?
Facebook sözleri
Dalgalar duyun sesimi. Beraber bulalım yitik, boğulan hayallerimi. Dalgalar duyun sesimi. Beraber bulalım yitik, boğulan hayallerimi.
Dalgalar duyun sesimi. Beraber bulalım yitik, boğulan hayallerimi.
Facebook sözleri
Yüreğine vurmuşum kendimi. Kanadı kırık kuş misali. Camlara çarpıp ağlıyorum, tutmuyorsun ellerimi. Yüreğine vurmuşum kendimi. Kanadı kırık kuş misali. Camlara çarpıp ağlıyorum, tutmuyorsun ellerimi.
Yüreğine vurmuşum kendimi. Kanadı kırık kuş misali. Camlara çarpıp ağlıyorum, tutmuyorsun ellerimi.
Facebook sözleri
Güçlü kollarınla sar beni erkeğim. Ben senden başka erkek bilmedim. Senin kollarında mutluluktan öleceğim. Güçlü kollarınla sar beni erkeğim. Ben senden başka erkek bilmedim. Senin kollarında mutluluktan öleceğim.
Güçlü kollarınla sar beni erkeğim. Ben senden başka erkek bilmedim. Senin kollarında mutluluktan öleceğim.
Facebook sözleri
Hislerimi öğrenmek istiyordun ya, işte söylüyorum. Tüm kalbimle, tüm benliğimle seni seviyorum. Hislerimi öğrenmek istiyordun ya, işte söylüyorum. Tüm kalbimle, tüm benliğimle seni seviyorum.
Hislerimi öğrenmek istiyordun ya, işte söylüyorum. Tüm kalbimle, tüm benliğimle seni seviyorum.
Facebook sözleri
Seni tanıdıktan sonra buldum ben kendimi. Benliğim sen oldun. Yüreğim sen. Seni tanıdıktan sonra buldum ben kendimi. Benliğim sen oldun. Yüreğim sen.
Seni tanıdıktan sonra buldum ben kendimi. Benliğim sen oldun. Yüreğim sen.
Facebook sözleri
Bil ki ağlamanı istemem, gülmek bu kadar yakışırken sana. Bil ki öpmeni istemem, dudakların değerken başka yanaklara. Bil ki ağlamanı istemem, gülmek bu kadar yakışırken sana. Bil ki öpmeni istemem, dudakların değerken başka yanaklara.
Bil ki ağlamanı istemem, gülmek bu kadar yakışırken sana. Bil ki öpmeni istemem, dudakların değerken başka yanaklara.
Facebook sözleri
Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için göz yaşın olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için göz yaşın olmak isterdim.
Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için göz yaşın olmak isterdim.
Facebook sözleri
Bir bak etrafına sessizce. Ağaçlardaki kuşlar, çiçeklerdeki böcekler, kırlardaki çiçekler herkes sevdiğinin yanında. Ya sen? Bir bak etrafına sessizce. Ağaçlardaki kuşlar, çiçeklerdeki böcekler, kırlardaki çiçekler herkes sevdiğinin yanında. Ya sen?
Bir bak etrafına sessizce. Ağaçlardaki kuşlar, çiçeklerdeki böcekler, kırlardaki çiçekler herkes sevdiğinin yanında. Ya sen?
Facebook sözleri
Seni düşünürken beynimin tüm hücrelerini kullanıyorum. Şimdi ise ne yapacağımı bilemiyorum. Vücudum isyanlarda. Seni düşünürken beynimin tüm hücrelerini kullanıyorum. Şimdi ise ne yapacağımı bilemiyorum. Vücudum isyanlarda.
Seni düşünürken beynimin tüm hücrelerini kullanıyorum. Şimdi ise ne yapacağımı bilemiyorum. Vücudum isyanlarda.
Facebook sözleri
Kim ne yaparsa yapsın. Senin sevdiğim daima seni düşünüyor bunu bilesin güzel gözlüm. Kim ne yaparsa yapsın. Senin sevdiğim daima seni düşünüyor bunu bilesin güzel gözlüm.
Kim ne yaparsa yapsın. Senin sevdiğim daima seni düşünüyor bunu bilesin güzel gözlüm.
Facebook sözleri
Bir aşk şarkısı duyduğunda, nakaratına eşlik edebiliyorsan, senin içinde birileri hüzün şarkılarında tempo tutuyor demektir. Bir aşk şarkısı duyduğunda, nakaratına eşlik edebiliyorsan, senin içinde birileri hüzün şarkılarında tempo tutuyor demektir.
Bir aşk şarkısı duyduğunda, nakaratına eşlik edebiliyorsan, senin içinde birileri hüzün şarkılarında tempo tutuyor demektir.
Facebook sözleri
Sevmek güzel şeydir aslında, değerini biliyorsa sevilen. Sevilmek çok güzel şeydir ama karşılığını verebiliyorsan. Sevmek güzel şeydir aslında, değerini biliyorsa sevilen. Sevilmek çok güzel şeydir ama karşılığını verebiliyorsan.
Sevmek güzel şeydir aslında, değerini biliyorsa sevilen. Sevilmek çok güzel şeydir ama karşılığını verebiliyorsan.
Facebook sözleri
Yokluğunda içim acıyor, sensizlik bir hastalık gibi iliklerimde dolaşıyor. Yokluğunda içim acıyor, sensizlik bir hastalık gibi iliklerimde dolaşıyor.
Yokluğunda içim acıyor, sensizlik bir hastalık gibi iliklerimde dolaşıyor.
Facebook sözleri
Yüreğimdeki aşkı tarif etmek isterdim sana ama kelimeler kifayetsiz, sözler ise yetersiz kalıyor bir tanem. Yüreğimdeki aşkı tarif etmek isterdim sana ama kelimeler kifayetsiz, sözler ise yetersiz kalıyor bir tanem.
Yüreğimdeki aşkı tarif etmek isterdim sana ama kelimeler kifayetsiz, sözler ise yetersiz kalıyor bir tanem.
Facebook sözleri
Sen hiç birisinin gözlerine baktığında sevgiyi gördün mü? Ben gözlerine baktığımda aşkı ve geleceği görüyorum sevdiğim. Sen hiç birisinin gözlerine baktığında sevgiyi gördün mü? Ben gözlerine baktığımda aşkı ve geleceği görüyorum sevdiğim.
Sen hiç birisinin gözlerine baktığında sevgiyi gördün mü? Ben gözlerine baktığımda aşkı ve geleceği görüyorum sevdiğim.
Facebook sözleri
Korkutacak seni beraber geçtiğimiz yollar şimdi. Hep arkandan gelecek sevdamın ayak sesleri. Korkutacak seni beraber geçtiğimiz yollar şimdi. Hep arkandan gelecek sevdamın ayak sesleri.
Korkutacak seni beraber geçtiğimiz yollar şimdi. Hep arkandan gelecek sevdamın ayak sesleri.
Facebook sözleri
Ben sevdiğim zaman adam gibi severim. Sevdiğimi elimdeki çiçek gibi değil incitmemek için özen gösterdiğin kuş gibi tutarım. Ben sevdiğim zaman adam gibi severim. Sevdiğimi elimdeki çiçek gibi değil incitmemek için özen gösterdiğin kuş gibi tutarım.
Ben sevdiğim zaman adam gibi severim. Sevdiğimi elimdeki çiçek gibi değil incitmemek için özen gösterdiğin kuş gibi tutarım.
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-