Yeni Kapak Sözler sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Kapak Sözler beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Kapak Sözler facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Kapak Sözler sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Kapak Sözler

Facebook sözleri
Ekleyen : ZEYKER Barbi değil harbiyim önüme geleni değil ADAM olanı severim Barbi değil harbiyim önüme geleni değil ADAM olanı severim
Barbi değil harbiyim önüme geleni değil ADAM olanı severim
Facebook sözleri
Ekleyen : selen sildim hayatımdaki malları önümüzdeki kolilere bakacaz......
sildim hayatımdaki malları önümüzdeki kolilere bakacaz......
sildim hayatımdaki malları önümüzdeki kolilere bakacaz......
Facebook sözleri
Ekleyen : yasemin özel yanlız benim için atacaktı kalbin yanlız benim için yaşayıp ölecektin şimdi başkalarına söledn bu sözleri bu yalanları yanlız benim için atacaktı kalbin yanlız benim için yaşayıp ölecektin şimdi başkalarına söledn bu sözleri bu yalanları
yanlız benim için atacaktı kalbin yanlız benim için yaşayıp ölecektin şimdi başkalarına söledn bu sözleri bu yalanları
Facebook sözleri
Ekleyen : havva ne birinin köpeği olduk nede başkasının köpeğiyle muhattap olduk uzaaaaa ne birinin köpeği olduk nede başkasının köpeğiyle muhattap olduk uzaaaaa
ne birinin köpeği olduk nede başkasının köpeğiyle muhattap olduk uzaaaaa
Facebook sözleri
Kapak yemek hoşuna gidiyorsa buda benden sana, yol verdim yalancılara o yolda bile gidemediler, sen ve senin gibiler alışmışsınız sahte romanlara, gidin okuyun başkalarına vardır inanacak saflar bu hayatta.. Kapak yemek hoşuna gidiyorsa buda benden sana, yol verdim yalancılara o yolda bile gidemediler, sen ve senin gibiler alışmışsınız sahte romanlara, gidin okuyun başkalarına vardır inanacak saflar bu hayatta..
Kapak yemek hoşuna gidiyorsa buda benden sana, yol verdim yalancılara o yolda bile gidemediler, sen ve senin gibiler alışmışsınız sahte romanlara, gidin okuyun başkalarına vardır inanacak saflar bu hayatta..
Facebook sözleri
Ben giderim hesabımı kapadım seninle, borçların birikmiş yok artık bende veresiye, gerçek sözler verirsen belki açılır bu defter yeniden, şuan için kapalıyız iyi günler dilerim.. Ben giderim hesabımı kapadım seninle, borçların birikmiş yok artık bende veresiye, gerçek sözler verirsen belki açılır bu defter yeniden, şuan için kapalıyız iyi günler dilerim..
Ben giderim hesabımı kapadım seninle, borçların birikmiş yok artık bende veresiye, gerçek sözler verirsen belki açılır bu defter yeniden, şuan için kapalıyız iyi günler dilerim..
Facebook sözleri
Sizler zamanı boşuna harcarsınız aldığınız her nefeste, yalanlarınızla oynarsınız ancak birbirinizle! Bitti bendeki sahte gülüşlerde sayenizde, hepinize rest çekiyorum alayınıza güle güle.. Sizler zamanı boşuna harcarsınız aldığınız her nefeste, yalanlarınızla oynarsınız ancak birbirinizle! Bitti bendeki sahte gülüşlerde sayenizde, hepinize rest çekiyorum alayınıza güle güle..
Sizler zamanı boşuna harcarsınız aldığınız her nefeste, yalanlarınızla oynarsınız ancak birbirinizle! Bitti bendeki sahte gülüşlerde sayenizde, hepinize rest çekiyorum alayınıza güle güle..
Facebook sözleri
Canımı sıkar yalanlar, yalandan gülüp ağlayanlar! Gerçeklik arıyorum hayatımda, ve tek gerçek benim anlıyorum bunu aynaya baktıkça.. Canımı sıkar yalanlar, yalandan gülüp ağlayanlar! Gerçeklik arıyorum hayatımda, ve tek gerçek benim anlıyorum bunu aynaya baktıkça..
Canımı sıkar yalanlar, yalandan gülüp ağlayanlar! Gerçeklik arıyorum hayatımda, ve tek gerçek benim anlıyorum bunu aynaya baktıkça..
Facebook sözleri
Ben seversem ölümüne severim, sözlerde bırakmam sevgili bebeğim, baktım ki adam olmuyor sevdiğim, onada yol veririm tıpkı şuan olduğu gibi güle güle bebeğim.. Ben seversem ölümüne severim, sözlerde bırakmam sevgili bebeğim, baktım ki adam olmuyor sevdiğim, onada yol veririm tıpkı şuan olduğu gibi güle güle bebeğim..
Ben seversem ölümüne severim, sözlerde bırakmam sevgili bebeğim, baktım ki adam olmuyor sevdiğim, onada yol veririm tıpkı şuan olduğu gibi güle güle bebeğim..
Facebook sözleri
Sen bugün olsaydın yanımda yarınlarıma katardım seni yaşamak umuduyla ama sen yalancı çıktın sahte davranışlarınla, bir umut ol isterdim yanımda, sahte sevgiler sana yakışır elveda sana.. Sen bugün olsaydın yanımda yarınlarıma katardım seni yaşamak umuduyla ama sen yalancı çıktın sahte davranışlarınla, bir umut ol isterdim yanımda, sahte sevgiler sana yakışır elveda sana..
Sen bugün olsaydın yanımda yarınlarıma katardım seni yaşamak umuduyla ama sen yalancı çıktın sahte davranışlarınla, bir umut ol isterdim yanımda, sahte sevgiler sana yakışır elveda sana..
Facebook sözleri
Yokluğun içinde kördüğüm olmuşum seninle, hep yalanlarınla vurdun beni yerin dibine, şimdi gidiyorum kalmadı huzur bende, elveda diyorum sana ve çıkıyorum hayatından sessizce.. Yokluğun içinde kördüğüm olmuşum seninle, hep yalanlarınla vurdun beni yerin dibine, şimdi gidiyorum kalmadı huzur bende, elveda diyorum sana ve çıkıyorum hayatından sessizce..
Yokluğun içinde kördüğüm olmuşum seninle, hep yalanlarınla vurdun beni yerin dibine, şimdi gidiyorum kalmadı huzur bende, elveda diyorum sana ve çıkıyorum hayatından sessizce..
Facebook sözleri
Adın belki gelir aklıma bir şarkıda, belki bir komedi esnasında anımsarım verdiğin sözleri bana, sadece gülüp geçeceğim sen geldikçe aklıma elveda sana.. Adın belki gelir aklıma bir şarkıda, belki bir komedi esnasında anımsarım verdiğin sözleri bana, sadece gülüp geçeceğim sen geldikçe aklıma elveda sana..
Adın belki gelir aklıma bir şarkıda, belki bir komedi esnasında anımsarım verdiğin sözleri bana, sadece gülüp geçeceğim sen geldikçe aklıma elveda sana..
Facebook sözleri
Gidiyorum sensizliğe doğru, tutuyorum yarınlarımı sımsıkı ve yaşıyorum hayatı senden sonra daha güzel gerçeklerle.. Gidiyorum sensizliğe doğru, tutuyorum yarınlarımı sımsıkı ve yaşıyorum hayatı senden sonra daha güzel gerçeklerle..
Gidiyorum sensizliğe doğru, tutuyorum yarınlarımı sımsıkı ve yaşıyorum hayatı senden sonra daha güzel gerçeklerle..
Facebook sözleri
Sen hep yalan oldun gözümde, belki gerçeklere dönersin sandım benimle, doğru yola gir isterdim yalnları bırak geride, şimdi yine teksin mutlu olucakmısın kendinle? Sen hep yalan oldun gözümde, belki gerçeklere dönersin sandım benimle, doğru yola gir isterdim yalnları bırak geride, şimdi yine teksin mutlu olucakmısın kendinle?
Sen hep yalan oldun gözümde, belki gerçeklere dönersin sandım benimle, doğru yola gir isterdim yalnları bırak geride, şimdi yine teksin mutlu olucakmısın kendinle?
Facebook sözleri
Bugün sensizliğimin ilk günü, bugün gözlerimin güneşe bakıp odamın karanlıktan aydınlığa geçişinin ilk günü, bugün sensizliğimin ve yalanların bitişinin ilk günü.. Bugün sensizliğimin ilk günü, bugün gözlerimin güneşe bakıp odamın karanlıktan aydınlığa geçişinin ilk günü, bugün sensizliğimin ve yalanların bitişinin ilk günü..
Bugün sensizliğimin ilk günü, bugün gözlerimin güneşe bakıp odamın karanlıktan aydınlığa geçişinin ilk günü, bugün sensizliğimin ve yalanların bitişinin ilk günü..
Facebook sözleri
Kendini Leyla ile Mecnun sanan sahte sevgiler, sadece birbirine attıkları sevgi yalanları ile mutlu olabilirler! Kendini Leyla ile Mecnun sanan sahte sevgiler, sadece birbirine attıkları sevgi yalanları ile mutlu olabilirler!
Kendini Leyla ile Mecnun sanan sahte sevgiler, sadece birbirine attıkları sevgi yalanları ile mutlu olabilirler!
Facebook sözleri
isterdim gözlerimde ki yaşlar mutluluktan aksın, isterdim herzaman gerçeklerle yaşansın, beni yalanlarından uzak tutmalıydın, gözyaşlarım sinirden sanmaki senden koptum diye.. isterdim gözlerimde ki yaşlar mutluluktan aksın, isterdim herzaman gerçeklerle yaşansın, beni yalanlarından uzak tutmalıydın, gözyaşlarım sinirden sanmaki senden koptum diye..
isterdim gözlerimde ki yaşlar mutluluktan aksın, isterdim herzaman gerçeklerle yaşansın, beni yalanlarından uzak tutmalıydın, gözyaşlarım sinirden sanmaki senden koptum diye..
Facebook sözleri
Her zaman söyledim sana, mutlu olmak için doğru ol gittiğin yolda, yalanlarınla kandırma insanları daha fazla, birgün tepetaklak gelirsin olursun alabora.. Her zaman söyledim sana, mutlu olmak için doğru ol gittiğin yolda, yalanlarınla kandırma insanları daha fazla, birgün tepetaklak gelirsin olursun alabora..
Her zaman söyledim sana, mutlu olmak için doğru ol gittiğin yolda, yalanlarınla kandırma insanları daha fazla, birgün tepetaklak gelirsin olursun alabora..
Facebook sözleri
Şimdi anlıyorum hayatı, ne dost varmış nede tutunacak bir el, bir gün biticek bu ömür elbet ozaman anlayacaksın gerçekleri sende elbet.. Şimdi anlıyorum hayatı, ne dost varmış nede tutunacak bir el, bir gün biticek bu ömür elbet ozaman anlayacaksın gerçekleri sende elbet..
Şimdi anlıyorum hayatı, ne dost varmış nede tutunacak bir el, bir gün biticek bu ömür elbet ozaman anlayacaksın gerçekleri sende elbet..
Facebook sözleri
Yalancıyla yalancı olmak başkasını kandırmak değildir sadece kendini kandırır, senin gibi yalancı olanın sonu hep hüsrandır.. Yalancıyla yalancı olmak başkasını kandırmak değildir sadece kendini kandırır, senin gibi yalancı olanın sonu hep hüsrandır..
Yalancıyla yalancı olmak başkasını kandırmak değildir sadece kendini kandırır, senin gibi yalancı olanın sonu hep hüsrandır..
Facebook sözleri
Gülün dikeni batmaz sevmeyi bilene, sevmeyene batar dikenler tutmak istesede, sen yanlış gül'ü seçmişsin tutamazsın beni bak işine güzelim.. Gülün dikeni batmaz sevmeyi bilene, sevmeyene batar dikenler tutmak istesede, sen yanlış gül'ü seçmişsin tutamazsın beni bak işine güzelim..
Gülün dikeni batmaz sevmeyi bilene, sevmeyene batar dikenler tutmak istesede, sen yanlış gül'ü seçmişsin tutamazsın beni bak işine güzelim..
Facebook sözleri
Kimsesiz değildir kalbim sahibi benim! Kendini dev aynasında görme üzülen sen olursun birgünde, şimdi bu son sözüm sana iyi dinle, yol veriyorum sana haydi güle güle.. Kimsesiz değildir kalbim sahibi benim! Kendini dev aynasında görme üzülen sen olursun birgünde, şimdi bu son sözüm sana iyi dinle, yol veriyorum sana haydi güle güle..
Kimsesiz değildir kalbim sahibi benim! Kendini dev aynasında görme üzülen sen olursun birgünde, şimdi bu son sözüm sana iyi dinle, yol veriyorum sana haydi güle güle..
Facebook sözleri
Gözümde bittin sen artık, bitirdin sana olan değerimi sonunda artık! şimdi gidebilirsin benden uzaklara, çıkma ne olur karşıma mutlu ol yalanlarınla!!! Gözümde bittin sen artık, bitirdin sana olan değerimi sonunda artık! şimdi gidebilirsin benden uzaklara, çıkma ne olur karşıma mutlu ol yalanlarınla!!!
Gözümde bittin sen artık, bitirdin sana olan değerimi sonunda artık! şimdi gidebilirsin benden uzaklara, çıkma ne olur karşıma mutlu ol yalanlarınla!!!
Facebook sözleri
Dün ağzına sevgi laflarını sakız yapanlar bugün kendini mecnun sanıyor.. Dün ağzına sevgi laflarını sakız yapanlar bugün kendini mecnun sanıyor..
Dün ağzına sevgi laflarını sakız yapanlar bugün kendini mecnun sanıyor..
Facebook sözleri
Al başını iki elinin arasına düşün bakalım ben nerdeyim ne oluyor de bana? Belki anlarsın geç olsada yalanlarınla hep düşünürsün gerçekleri bunu unutma.. Al başını iki elinin arasına düşün bakalım ben nerdeyim ne oluyor de bana? Belki anlarsın geç olsada yalanlarınla hep düşünürsün gerçekleri bunu unutma..
Al başını iki elinin arasına düşün bakalım ben nerdeyim ne oluyor de bana? Belki anlarsın geç olsada yalanlarınla hep düşünürsün gerçekleri bunu unutma..
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-