Yeni Hayat Sözleri sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Hayat Sözleri beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Hayat Sözleri facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Hayat Sözleri sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Hayat Sözleri

Facebook sözleri
Ekleyen : yalnız hayatta bütün darbeleri senin en çok sevdiğin atar hayatta bütün darbeleri senin en çok sevdiğin atar
hayatta bütün darbeleri senin en çok sevdiğin atar
Facebook sözleri
ask davaya benzer,cefa cekmekte saide,sahidin yoksa davayi kazanamazsin.(mevlana) ask davaya benzer,cefa cekmekte saide,sahidin yoksa davayi kazanamazsin.(mevlana)
ask davaya benzer,cefa cekmekte saide,sahidin yoksa davayi kazanamazsin.(mevlana)
Facebook sözleri
ask davaya benzer,cefa cekmekte saide,sahidin yoksa davayi kazanamazsin.(mevlana) ask davaya benzer,cefa cekmekte saide,sahidin yoksa davayi kazanamazsin.(mevlana)
ask davaya benzer,cefa cekmekte saide,sahidin yoksa davayi kazanamazsin.(mevlana)
Facebook sözleri
goz yaslari merhamete delildir.yurek yanmadikca goz yasarmaz.(mevlana) goz yaslari merhamete delildir.yurek yanmadikca goz yasarmaz.(mevlana)
goz yaslari merhamete delildir.yurek yanmadikca goz yasarmaz.(mevlana)
Facebook sözleri
Insan kalbindeki gercek ask,dortnala giden bir attir,ne dizginden anlar,ne laf dinler...(confucius) Insan kalbindeki gercek ask,dortnala giden bir attir,ne dizginden anlar,ne laf dinler...(confucius)
Insan kalbindeki gercek ask,dortnala giden bir attir,ne dizginden anlar,ne laf dinler...(confucius)
Facebook sözleri
Ben hayatima daha fazla gun katamam, ama gunume daha fazla hayat katabilirim! Ben hayatima daha fazla gun katamam, ama gunume daha fazla hayat katabilirim!
Ben hayatima daha fazla gun katamam, ama gunume daha fazla hayat katabilirim!
Facebook sözleri
Kisa bir oykudur hayat,ugruna upuzun acilar cektigimiz,kisa bir turkudur hayat,bir daha soylemek icin delirdigimiz... Kisa bir oykudur hayat,ugruna upuzun acilar cektigimiz,kisa bir turkudur hayat,bir daha soylemek icin delirdigimiz...
Kisa bir oykudur hayat,ugruna upuzun acilar cektigimiz,kisa bir turkudur hayat,bir daha soylemek icin delirdigimiz...
Facebook sözleri
kiz dedigin naz etmez.erkek dedigin hic urkmez.dostdan dusman olmaz, gavurda namus olmaz, guzelde kusur olmaz, gercek asktada gurur olmaz. kiz dedigin naz etmez.erkek dedigin hic urkmez.dostdan dusman olmaz, gavurda namus olmaz, guzelde kusur olmaz, gercek asktada gurur olmaz.
kiz dedigin naz etmez.erkek dedigin hic urkmez.dostdan dusman olmaz, gavurda namus olmaz, guzelde kusur olmaz, gercek asktada gurur olmaz.
Facebook sözleri
Hayat ve yasadiklarini bir okyanus gibi dusun.... Cilgin ve deli dalgalara isteyerek girmezsin... Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman cosacagini sen bilemezsin. Hayat ve yasadiklarini bir okyanus gibi dusun.... Cilgin ve deli dalgalara isteyerek girmezsin... Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman cosacagini sen bilemezsin.
Hayat ve yasadiklarini bir okyanus gibi dusun.... Cilgin ve deli dalgalara isteyerek girmezsin... Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman cosacagini sen bilemezsin."
Facebook sözleri
Tenini besleyip gelistirmeye bakma, cunku o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.sen gonlunu beslemeye bak.! Yucelere gidecek, sereflenecek odur. Tenini besleyip gelistirmeye bakma, cunku o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.sen gonlunu beslemeye bak.! Yucelere gidecek, sereflenecek odur.
Tenini besleyip gelistirmeye bakma, cunku o sonunda topraga verilecek bir kurbandir.sen gonlunu beslemeye bak.! Yucelere gidecek, sereflenecek odur.
Facebook sözleri
Seni digerlerinden farksiz yapmaya tum gucuyle gece gunduz calisan bir dunyada, kendin olarak kalabilmek, dunyanin en zor savasini vermek demektir. Bu savas basladiginda asla bitmez... Seni digerlerinden farksiz yapmaya tum gucuyle gece gunduz calisan bir dunyada, kendin olarak kalabilmek, dunyanin en zor savasini vermek demektir. Bu savas basladiginda asla bitmez...
Seni digerlerinden farksiz yapmaya tum gucuyle gece gunduz calisan bir dunyada, kendin olarak kalabilmek, dunyanin en zor savasini vermek demektir. Bu savas basladiginda asla bitmez...
Facebook sözleri
Hayat bir film gibi.cileli yada zevk verici.gulup aglayanida var.aglayani gulenide var.gulenler cok aglar.aglayan yurekleri tas baglar.her bir damlacikda anilar. Hayat bir film gibi.cileli yada zevk verici.gulup aglayanida var.aglayani gulenide var.gulenler cok aglar.aglayan yurekleri tas baglar.her bir damlacikda anilar.
Hayat bir film gibi.cileli yada zevk verici.gulup aglayanida var.aglayani gulenide var.gulenler cok aglar.aglayan yurekleri tas baglar.her bir damlacikda anilar.
Facebook sözleri
Sevipte aglamayanlar ben sevdim demesin.!! Sevipte aglamayanlar ben sevdim demesin.!!
Sevipte aglamayanlar ben sevdim demesin.!!
Facebook sözleri
Biz isyankar sokaklarda buyuduk gulum.anlamayiz senin gibi balli ekmek yemeyi.biz 10 yasinda dunyaya,15 yasinda kasip kavuran asklara isyan etmisiz.bilmeyiz kaygan pistte dansetmeyi.satmayiz on kurus icinbize hakki olan sevenleri... Biz isyankar sokaklarda buyuduk gulum.anlamayiz senin gibi balli ekmek yemeyi.biz 10 yasinda dunyaya,15 yasinda kasip kavuran asklara isyan etmisiz.bilmeyiz kaygan pistte dansetmeyi.satmayiz on kurus icinbize hakki olan sevenleri...
Biz isyankar sokaklarda buyuduk gulum.anlamayiz senin gibi balli ekmek yemeyi.biz 10 yasinda dunyaya,15 yasinda kasip kavuran asklara isyan etmisiz.bilmeyiz kaygan pistte dansetmeyi.satmayiz on kurus icinbize hakki olan sevenleri...
Facebook sözleri
Batan gunes umudumuz dogan gunes tesellimiz olsun. Batan gunes umudumuz dogan gunes tesellimiz olsun.
Batan gunes umudumuz dogan gunes tesellimiz olsun.
Facebook sözleri
Ayakkabimin alti delikti ama ustu her zaman boyaliydi... Ayakkabimin alti delikti ama ustu her zaman boyaliydi...
Ayakkabimin alti delikti ama ustu her zaman boyaliydi...
Facebook sözleri
Insanlar ruzgarla haraket edebilen bir gul gibi olmali ki etrafina guzel kokular sacabilsin... Insanlar ruzgarla haraket edebilen bir gul gibi olmali ki etrafina guzel kokular sacabilsin...
Insanlar ruzgarla haraket edebilen bir gul gibi olmali ki etrafina guzel kokular sacabilsin...
Facebook sözleri
Kim demis alkol kotu diye,ben herseyimi ayikken kaybettim!! Kim demis alkol kotu diye,ben herseyimi ayikken kaybettim!!
Kim demis alkol kotu diye,ben herseyimi ayikken kaybettim!!
Facebook sözleri
Hayat; tersinin ölüm oldugu sanilan ancak karşiti olmayan bi kavram… gerçekten de ölümün karşiti dogumdur, peki ya hayatin? Hayat; tersinin ölüm oldugu sanilan ancak karşiti olmayan bi kavram… gerçekten de ölümün karşiti dogumdur, peki ya hayatin?
Hayat; tersinin ölüm oldugu sanilan ancak karşiti olmayan bi kavram… gerçekten de ölümün karşiti dogumdur, peki ya hayatin?
Facebook sözleri
Hayat; Anlamlı parçaları olan anlamsız bir bütündür. Hayat; Anlamlı parçaları olan anlamsız bir bütündür.
Hayat; Anlamlı parçaları olan anlamsız bir bütündür.
Facebook sözleri
Hayat; onun için tasarladığımız kalıplara girmeyen, kendi akışına dayatan bir olgu.. Hayat; onun için tasarladığımız kalıplara girmeyen, kendi akışına dayatan bir olgu..
Hayat; onun için tasarladığımız kalıplara girmeyen, kendi akışına dayatan bir olgu..
Facebook sözleri
Hayat; aklın çöllerinde bir gece yürüyüşüdür. Hayat; aklın çöllerinde bir gece yürüyüşüdür.
Hayat; aklın çöllerinde bir gece yürüyüşüdür.
Facebook sözleri
Hayat; her canlıya, bir dünya verecek kadar zengindir. Hayat; her canlıya, bir dünya verecek kadar zengindir.
Hayat; her canlıya, bir dünya verecek kadar zengindir.
Facebook sözleri
Hayat; iki karanlık arasında geçen süreçtir Hayat; iki karanlık arasında geçen süreçtir
Hayat; iki karanlık arasında geçen süreçtir
Facebook sözleri
Hayat; en çok gülerken güzeldir. Hayat; en çok gülerken güzeldir.
Hayat; en çok gülerken güzeldir.
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-