Yeni Facebook Ağır Sözler sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Facebook Ağır Sözler beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Facebook Ağır Sözler facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Facebook Ağır Sözler sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Facebook Ağır Sözler

Facebook sözleri
Ekleyen : ahmet adam gibi küfüreder dam gibi dövmesini bileceksini şerefsizlere adam gibi küfüreder dam gibi dövmesini bileceksini şerefsizlere
adam gibi küfüreder dam gibi dövmesini bileceksini şerefsizlere
Facebook sözleri
Ekleyen : fevziiiiiiiiiiiiiii bir deniz düşün susuz bir insan düşün mutsuz bir bahar düşün çiçeksiz bir de beni düşün sensiz bir deniz düşün susuz bir insan düşün mutsuz bir bahar düşün çiçeksiz bir de beni düşün sensiz
bir deniz düşün susuz bir insan düşün mutsuz bir bahar düşün çiçeksiz bir de beni düşün sensiz
Facebook sözleri
“Tecrübelerinim bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar.” (Henry David Thoreau) “Tecrübelerinim bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar.” (Henry David Thoreau)
“Tecrübelerinim bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar.” (Henry David Thoreau)
Facebook sözleri
“Neyin imkansız olduğunu söylemek zordur, çünkü dünün rüyası, bugünün umudu ve geleceğin” realitesidir.” (Robert H. Goddard) “Neyin imkansız olduğunu söylemek zordur, çünkü dünün rüyası, bugünün umudu ve geleceğin” realitesidir.” (Robert H. Goddard)
“Neyin imkansız olduğunu söylemek zordur, çünkü dünün rüyası, bugünün umudu ve geleceğin” realitesidir.” (Robert H. Goddard)
Facebook sözleri
“Hayaller, tapılacak kadar çok sevilen şeylerin eyleme dönüştürülmüş karizma sözler.” (Adalaide Ann Procter) “Hayaller, tapılacak kadar çok sevilen şeylerin eyleme dönüştürülmüş karizma sözler.” (Adalaide Ann Procter)
“Hayaller, tapılacak kadar çok sevilen şeylerin eyleme dönüştürülmüş karizma sözler.” (Adalaide Ann Procter)
Facebook sözleri
Tecrübelerinim bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar.” (Henry David Thoreau) Tecrübelerinim bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar.” (Henry David Thoreau)
Tecrübelerinim bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar.” (Henry David Thoreau)
Facebook sözleri
Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun için… Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun için…
Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun için…
Facebook sözleri
”Eğer birgün beni boynu eğik görürseniz, bilinki yere düşen birini kaldırmak için boynumu eğmişimdir” ”Eğer birgün beni boynu eğik görürseniz, bilinki yere düşen birini kaldırmak için boynumu eğmişimdir”
”Eğer birgün beni boynu eğik görürseniz, bilinki yere düşen birini kaldırmak için boynumu eğmişimdir”
Facebook sözleri
Seni tanıdıktan sonra hayatın seninle ne kadar boş geçtiğini öğrendim yolun açık olsun yaramaz insan.. Seni tanıdıktan sonra hayatın seninle ne kadar boş geçtiğini öğrendim yolun açık olsun yaramaz insan..
Seni tanıdıktan sonra hayatın seninle ne kadar boş geçtiğini öğrendim yolun açık olsun yaramaz insan..
Facebook sözleri
Gittin uzaklara bıratım yaşamayı karanlık sokaklara, Senden Ne Haber beklerim Ne Bir telefon Bundan Sonra, Sildim Seni hayatımdan Sana Ve Hayata Elveda!!! Gittin uzaklara bıratım yaşamayı karanlık sokaklara, Senden Ne Haber beklerim Ne Bir telefon Bundan Sonra, Sildim Seni hayatımdan Sana Ve Hayata Elveda!!!
Gittin uzaklara bıratım yaşamayı karanlık sokaklara, Senden Ne Haber beklerim Ne Bir telefon Bundan Sonra, Sildim Seni hayatımdan Sana Ve Hayata Elveda!!!
Facebook sözleri
Parantezle Başladığımız Aşkın, Noktası Olacaksın… Parantezle Başladığımız Aşkın, Noktası Olacaksın…
Parantezle Başladığımız Aşkın, Noktası Olacaksın…
Facebook sözleri
Boş hayatın Boş insanları, herzaman bir boluk içinde yaşamaya Mahkumdurlar. Boş hayatın Boş insanları, herzaman bir boluk içinde yaşamaya Mahkumdurlar.
Boş hayatın Boş insanları, herzaman bir boluk içinde yaşamaya Mahkumdurlar.
Facebook sözleri
Hayatı Resim Olarak Çizeydim Eğer, Senin Bir Ot kadar yerin olmazdı Bende!!! Hayatı Resim Olarak Çizeydim Eğer, Senin Bir Ot kadar yerin olmazdı Bende!!!
Hayatı Resim Olarak Çizeydim Eğer, Senin Bir Ot kadar yerin olmazdı Bende!!!
Facebook sözleri
Aslan Gibi Kükreyeceğine, Tilki Gibi Düşünmeyi Dene… Aslan Gibi Kükreyeceğine, Tilki Gibi Düşünmeyi Dene…
Aslan Gibi Kükreyeceğine, Tilki Gibi Düşünmeyi Dene…
Facebook sözleri
3 Kuruşluk Hayatını Almaya Değmez, Fazlalık Yapma Çekil Ayağımın Altında.. 3 Kuruşluk Hayatını Almaya Değmez, Fazlalık Yapma Çekil Ayağımın Altında..
3 Kuruşluk Hayatını Almaya Değmez, Fazlalık Yapma Çekil Ayağımın Altında..
Facebook sözleri
Hayata Seninle Adım Atmaktansa, Sakat Kalmayı Tercih Ederim!!! Hayata Seninle Adım Atmaktansa, Sakat Kalmayı Tercih Ederim!!!
Hayata Seninle Adım Atmaktansa, Sakat Kalmayı Tercih Ederim!!!
Facebook sözleri
Bundan Sonra Seninle Hayatı Değil, Saniyelerimi Paylaşmam, Uzak ol benden ve Sevgimden!!! Bundan Sonra Seninle Hayatı Değil, Saniyelerimi Paylaşmam, Uzak ol benden ve Sevgimden!!!
Bundan Sonra Seninle Hayatı Değil, Saniyelerimi Paylaşmam, Uzak ol benden ve Sevgimden!!!
Facebook sözleri
Aşkı Ezberlediğin Sözleri Syöleme Bana yalan Sevdanda, Ben Ezberi Sildim Hayatımdan Seni Sildiğim Gibi Dünyamdan!!! Aşkı Ezberlediğin Sözleri Syöleme Bana yalan Sevdanda, Ben Ezberi Sildim Hayatımdan Seni Sildiğim Gibi Dünyamdan!!!
Aşkı Ezberlediğin Sözleri Syöleme Bana yalan Sevdanda, Ben Ezberi Sildim Hayatımdan Seni Sildiğim Gibi Dünyamdan!!!
Facebook sözleri
Siyah Beyaz Hayatın Sadece Gölgesi Olursun Sen, Ben ise renkli Bir Filmin içinde Hayatımı yaşarım gerçeklerle.. Siyah Beyaz Hayatın Sadece Gölgesi Olursun Sen, Ben ise renkli Bir Filmin içinde Hayatımı yaşarım gerçeklerle..
Siyah Beyaz Hayatın Sadece Gölgesi Olursun Sen, Ben ise renkli Bir Filmin içinde Hayatımı yaşarım gerçeklerle..
Facebook sözleri
Gerçek Olacak Bir Hikayenin, Sadece Yalancı Başlığı Olarak Yazılmışsın Hayata Ve Yaşananlara. Gerçek Olacak Bir Hikayenin, Sadece Yalancı Başlığı Olarak Yazılmışsın Hayata Ve Yaşananlara.
Gerçek Olacak Bir Hikayenin, Sadece Yalancı Başlığı Olarak Yazılmışsın Hayata Ve Yaşananlara.
Facebook sözleri
Şarkılar, şiirler Hepsi Boş Bundan Sonra, Ne Yalana Katlanır Bu gönül neden Senin Gibi Vefasızlara!!! Şarkılar, şiirler Hepsi Boş Bundan Sonra, Ne Yalana Katlanır Bu gönül neden Senin Gibi Vefasızlara!!!
Şarkılar, şiirler Hepsi Boş Bundan Sonra, Ne Yalana Katlanır Bu gönül neden Senin Gibi Vefasızlara!!!
Facebook sözleri
Aldandığım Tek şey Sahte Gülüşlerin Ve Yalan Sözlerindir, Bildiğim tek şey ise Sadece Sana Olan Gerçek Nefretimdir. Aldandığım Tek şey Sahte Gülüşlerin Ve Yalan Sözlerindir, Bildiğim tek şey ise Sadece Sana Olan Gerçek Nefretimdir.
Aldandığım Tek şey Sahte Gülüşlerin Ve Yalan Sözlerindir, Bildiğim tek şey ise Sadece Sana Olan Gerçek Nefretimdir.
Facebook sözleri
Durmayan Hayatın, Sadece Kısacık Bir Yalanıydın benim için, Hayat Sensizde Devam Ediyor gerçekleri yaşamak için Elveda Sana yalancı bahar.. Durmayan Hayatın, Sadece Kısacık Bir Yalanıydın benim için, Hayat Sensizde Devam Ediyor gerçekleri yaşamak için Elveda Sana yalancı bahar..
Durmayan Hayatın, Sadece Kısacık Bir Yalanıydın benim için, Hayat Sensizde Devam Ediyor gerçekleri yaşamak için Elveda Sana yalancı bahar..
Facebook sözleri
Kendimden Çok Seni Sevdim, Sen ise benden çok inandığın yalanları Sevdin Sahte Sevgilim.. Kendimden Çok Seni Sevdim, Sen ise benden çok inandığın yalanları Sevdin Sahte Sevgilim..
Kendimden Çok Seni Sevdim, Sen ise benden çok inandığın yalanları Sevdin Sahte Sevgilim..
Facebook sözleri
Aşkı Bana Değil yalancı kalbine Sor, Sevgiyi Bende Değil yalan Sözlerinde Bul, Sen Yalanlarla Mutlu ol Yalanlara Aşık ol… Aşkı Bana Değil yalancı kalbine Sor, Sevgiyi Bende Değil yalan Sözlerinde Bul, Sen Yalanlarla Mutlu ol Yalanlara Aşık ol…
Aşkı Bana Değil yalancı kalbine Sor, Sevgiyi Bende Değil yalan Sözlerinde Bul, Sen Yalanlarla Mutlu ol Yalanlara Aşık ol…
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-