Yeni Eski sevgiliye sözler sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Eski sevgiliye sözler beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Eski sevgiliye sözler facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Eski sevgiliye sözler sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Eski sevgiliye sözler

Facebook sözleri
Ekleyen : Rabia Her zaman karsinda gulene degil seni gercekten seviyormu ona bakacaksin Her zaman karsinda gulene degil seni gercekten seviyormu ona bakacaksin
Her zaman karsinda gulene degil seni gercekten seviyormu ona bakacaksin
Facebook sözleri
Ekleyen : NazLı Can Ya ßenimSin  Yada ÇoçukLarımın AnneSi YaDa Annemin qeLini Tercih Seninnn ßeßem Ya ßenimSin  Yada ÇoçukLarımın AnneSi YaDa Annemin qeLini Tercih Seninnn ßeßem
Ya ßenimSin Yada ÇoçukLarımın AnneSi YaDa Annemin qeLini Tercih Seninnn ßeßem
Facebook sözleri
Ekleyen : venhar karateke aşk çaresizliğin ilacıdır. aşk çaresizliğin ilacıdır.
aşk çaresizliğin ilacıdır.
Facebook sözleri
Ekleyen : isme gerek yok Varlıqımın deqerini bilmeyene , yokluqumun koyması dileqiyle Varlıqımın deqerini bilmeyene , yokluqumun koyması dileqiyle
Varlıqımın deqerini bilmeyene , yokluqumun koyması dileqiyle
Facebook sözleri
Ekleyen : hamitcan yılmaz Gidene nokta koy ki gelen büyük harfle başlasın. Gidene nokta koy ki gelen büyük harfle başlasın.
Gidene nokta koy ki gelen büyük harfle başlasın.
Facebook sözleri
Ekleyen : samet seni seviyorum ben ettim sen etme ben ettim sen etme
ben ettim sen etme
Facebook sözleri
öyle imaalı bakma bana utanıyorum yüzüne bakınca, ben seni saf duygularımla sevdim kıyamıyorum bakmaya. öyle imaalı bakma bana utanıyorum yüzüne bakınca, ben seni saf duygularımla sevdim kıyamıyorum bakmaya.
öyle imaalı bakma bana utanıyorum yüzüne bakınca, ben seni saf duygularımla sevdim kıyamıyorum bakmaya.
Facebook sözleri
Yorgun Yıllar Alsada benliğimi benden kalbim herzaman Seninle Masal perim. Yorgun Yıllar Alsada benliğimi benden kalbim herzaman Seninle Masal perim.
Yorgun Yıllar Alsada benliğimi benden kalbim herzaman Seninle Masal perim.
Facebook sözleri
Beyaz Bir meleksin sözlerimdeki tek kişisin seni okadar çok seviyorumki sen sadece benimsin. Beyaz Bir meleksin sözlerimdeki tek kişisin seni okadar çok seviyorumki sen sadece benimsin.
Beyaz Bir meleksin sözlerimdeki tek kişisin seni okadar çok seviyorumki sen sadece benimsin.
Facebook sözleri
Seni Hayallerimde Değil Kalbimde Barındırıyorum ve inan bana seni çok seviyorum. Seni Hayallerimde Değil Kalbimde Barındırıyorum ve inan bana seni çok seviyorum.
Seni Hayallerimde Değil Kalbimde Barındırıyorum ve inan bana seni çok seviyorum.
Facebook sözleri
Aşkı Gözlerinde Yaşamak isterim hayatı 2. pLana Atıyorum Seninle, Sen Zaten benim Hayatımsın başka hayata Gerek yok. Aşkı Gözlerinde Yaşamak isterim hayatı 2. pLana Atıyorum Seninle, Sen Zaten benim Hayatımsın başka hayata Gerek yok.
Aşkı Gözlerinde Yaşamak isterim hayatı 2. pLana Atıyorum Seninle, Sen Zaten benim Hayatımsın başka hayata Gerek yok.
Facebook sözleri
benimle Çıksan bu yola Senin Korurum inan Bana.. benimle Çıksan bu yola Senin Korurum inan Bana..
benimle Çıksan bu yola Senin Korurum inan Bana..
Facebook sözleri
Eskimiş Aşk Bestesiyim Senin için Bestemdeki Sözler Aklımda Fikrimde Sen Varsın bebeğim. Eskimiş Aşk Bestesiyim Senin için Bestemdeki Sözler Aklımda Fikrimde Sen Varsın bebeğim.
Eskimiş Aşk Bestesiyim Senin için Bestemdeki Sözler Aklımda Fikrimde Sen Varsın bebeğim.
Facebook sözleri
Sen benim Sonu Gelmeyen Aşk Cümlelerimsin, cümlelerimin hepsi seninle başlar adınla biter aşkım. Sen benim Sonu Gelmeyen Aşk Cümlelerimsin, cümlelerimin hepsi seninle başlar adınla biter aşkım.
Sen benim Sonu Gelmeyen Aşk Cümlelerimsin, cümlelerimin hepsi seninle başlar adınla biter aşkım.
Facebook sözleri
hayatıma bir damla gözyaşın yeter yeniden canlamam için beni sevdiğini göster hadi yaşart içimdeki sevgini. hayatıma bir damla gözyaşın yeter yeniden canlamam için beni sevdiğini göster hadi yaşart içimdeki sevgini.
hayatıma bir damla gözyaşın yeter yeniden canlamam için beni sevdiğini göster hadi yaşart içimdeki sevgini.
Facebook sözleri
Kısa Olsada büyük bir aşkdı bizimkisi, ANılara yazdık bütün güzellikleri, şimdi yoksun yanımda hayat boş bana.. Kısa Olsada büyük bir aşkdı bizimkisi, ANılara yazdık bütün güzellikleri, şimdi yoksun yanımda hayat boş bana..
Kısa Olsada büyük bir aşkdı bizimkisi, ANılara yazdık bütün güzellikleri, şimdi yoksun yanımda hayat boş bana..
Facebook sözleri
eskileri değil yenileri arıyor kalbim, ama gelen gideni aratır derler ya seni silemiyor gözlerim. eskileri değil yenileri arıyor kalbim, ama gelen gideni aratır derler ya seni silemiyor gözlerim.
eskileri değil yenileri arıyor kalbim, ama gelen gideni aratır derler ya seni silemiyor gözlerim.
Facebook sözleri
yaşamak seni sevmek demektir, yaşamak sensin, yaşamak işte bu sen ve yaşamak benim için vaz geçilmez 2 şey. yaşamak seni sevmek demektir, yaşamak sensin, yaşamak işte bu sen ve yaşamak benim için vaz geçilmez 2 şey.
yaşamak seni sevmek demektir, yaşamak sensin, yaşamak işte bu sen ve yaşamak benim için vaz geçilmez 2 şey.
Facebook sözleri
gözlerine bakıyorum ve mutlu oluyorum seninle, seni seviyorum deyince hayat başlıyor benim için bir kez daha.. gözlerine bakıyorum ve mutlu oluyorum seninle, seni seviyorum deyince hayat başlıyor benim için bir kez daha..
gözlerine bakıyorum ve mutlu oluyorum seninle, seni seviyorum deyince hayat başlıyor benim için bir kez daha..
Facebook sözleri
Seni yarınlar için severken eskimiş bir anı oldun hayatımda birden, kaçıp gittin hiç bir sebep yokken.. Seni yarınlar için severken eskimiş bir anı oldun hayatımda birden, kaçıp gittin hiç bir sebep yokken..
Seni yarınlar için severken eskimiş bir anı oldun hayatımda birden, kaçıp gittin hiç bir sebep yokken..
Facebook sözleri
Hançeri vursanda kalbime sözlerinle, sana sesim çıkmaz güzelim. Hançeri vursanda kalbime sözlerinle, sana sesim çıkmaz güzelim.
Hançeri vursanda kalbime sözlerinle, sana sesim çıkmaz güzelim.
Facebook sözleri
Gün Gelir Aklına Düşerim Belki ozaman sadece gülümse geç, sana gülmek yakışıyor beni unutsanda ben gülüşünü unutmayacağım bebeğim. Gün Gelir Aklına Düşerim Belki ozaman sadece gülümse geç, sana gülmek yakışıyor beni unutsanda ben gülüşünü unutmayacağım bebeğim.
Gün Gelir Aklına Düşerim Belki ozaman sadece gülümse geç, sana gülmek yakışıyor beni unutsanda ben gülüşünü unutmayacağım bebeğim.
Facebook sözleri
ikimizde birbirimizden habersizis sen hangi kalpler içindesin kim bilir ben ise hangi yalnız kalmış duygularıma ağlıyorum seni düşünüp kim bilebilir. ikimizde birbirimizden habersizis sen hangi kalpler içindesin kim bilir ben ise hangi yalnız kalmış duygularıma ağlıyorum seni düşünüp kim bilebilir.
ikimizde birbirimizden habersizis sen hangi kalpler içindesin kim bilir ben ise hangi yalnız kalmış duygularıma ağlıyorum seni düşünüp kim bilebilir.
Facebook sözleri
Yanlış Sevgilerin Yanlış Baharında Birlikte olduk Şimdi bahar Ayında Kış Yaşıyor Kalbimiz. Yanlış Sevgilerin Yanlış Baharında Birlikte olduk Şimdi bahar Ayında Kış Yaşıyor Kalbimiz.
Yanlış Sevgilerin Yanlış Baharında Birlikte olduk Şimdi bahar Ayında Kış Yaşıyor Kalbimiz.
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-