Yeni Dostluk Sözleri sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Dostluk Sözleri beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Dostluk Sözleri facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Dostluk Sözleri sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Dostluk Sözleri

Facebook sözleri
Ekleyen : doğan arkadaşım bana dedi çok sigara içiyon yüzüne baktım bitane daha yaktım arkadaşım bana dedi çok sigara içiyon yüzüne baktım bitane daha yaktım
arkadaşım bana dedi çok sigara içiyon yüzüne baktım bitane daha yaktım
Facebook sözleri
Ekleyen : cansu arkadaşlık hiç olmamış gibi bir söner bir barışır ama o söndüğünde onu almak biraz zordur arkadaşlık hiç olmamış gibi bir söner bir barışır ama o söndüğünde onu almak biraz zordur
arkadaşlık hiç olmamış gibi bir söner bir barışır ama o söndüğünde onu almak biraz zordur
Facebook sözleri
Ekleyen : aytenkurt Dostluk hiç haber alamasanda,ne yaptığını bilmesende,adını duyduğunda içine sevginin hücüm ettiğini fark edip,bu insanı özledim diyebilmektir. Dostluk hiç haber alamasanda,ne yaptığını bilmesende,adını duyduğunda içine sevginin hücüm ettiğini fark edip,bu insanı özledim diyebilmektir.
Dostluk hiç haber alamasanda,ne yaptığını bilmesende,adını duyduğunda içine sevginin hücüm ettiğini fark edip,bu insanı özledim diyebilmektir.
Facebook sözleri
Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı gectigınde üzüldüğümüz. Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı gectigınde üzüldüğümüz.
Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı gectigınde üzüldüğümüz.
Facebook sözleri
Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun. Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.
Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.
Facebook sözleri
Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi.. Gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz. Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi.. Gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz.
Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi.. Gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz.
Facebook sözleri
Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla. Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla.
Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla.
Facebook sözleri
Sakın üzmesin seni karşılıksız Sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider. Sakın üzmesin seni karşılıksız Sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider.
Sakın üzmesin seni karşılıksız Sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider.
Facebook sözleri
Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir. Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.
Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.
Facebook sözleri
Evet arkadaşım! gülmek varken surat asmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bır sey kırılan kalplere değmez. Evet arkadaşım! gülmek varken surat asmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bır sey kırılan kalplere değmez.
Evet arkadaşım! gülmek varken surat asmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bır sey kırılan kalplere değmez.
Facebook sözleri
Gülmek senin için bir tutku olsun, olurda bir gün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun. Gülmek senin için bir tutku olsun, olurda bir gün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun.
Gülmek senin için bir tutku olsun, olurda bir gün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun.
Facebook sözleri
Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır. Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır.
Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır.
Facebook sözleri
Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık. Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık.
Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık.
Facebook sözleri
En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin Sevgileri kalbine bırakıyordu.hep mutlu ol. En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin Sevgileri kalbine bırakıyordu.hep mutlu ol.
En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine, en derin Sevgileri kalbine bırakıyordu.hep mutlu ol.
Facebook sözleri
Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur. Gel seni bi kuçaklıyayım yaa. Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur. Gel seni bi kuçaklıyayım yaa.
Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur. Gel seni bi kuçaklıyayım yaa.
Facebook sözleri
Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum. Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum.
Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil. Affet beni dostum.
Facebook sözleri
Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan. Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan.
Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan.
Facebook sözleri
Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık. Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.
Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.
Facebook sözleri
Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz. Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz.
Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz.
Facebook sözleri
Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz çünkü onlar sevgiye aşıktırlar. Sevgiye hasretlerdir. Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz çünkü onlar sevgiye aşıktırlar. Sevgiye hasretlerdir.
Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz çünkü onlar sevgiye aşıktırlar. Sevgiye hasretlerdir.
Facebook sözleri
Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı. Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı.
Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı.
Facebook sözleri
Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün, düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur birgün. Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün, düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur birgün.
Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün, düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur birgün.
Facebook sözleri
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz.
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz.
Facebook sözleri
Dostluklara mesken bu yürek Aşklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamın’a merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dost bu gece de yürektesin. Dostluklara mesken bu yürek Aşklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamın’a merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dost bu gece de yürektesin.
Dostluklara mesken bu yürek Aşklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamın’a merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dost bu gece de yürektesin.
Facebook sözleri
Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya. Ay battı su kurudu gün bitti. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan. Can Dostuma. Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya. Ay battı su kurudu gün bitti. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan. Can Dostuma.
Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya. Ay battı su kurudu gün bitti. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan. Can Dostuma.
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-