Yeni Damar Sözler sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Damar Sözler beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Damar Sözler facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Damar Sözler sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Damar Sözler

Facebook sözleri
Seninle hergün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu, benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevin birtanem.. Seninle hergün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu, benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevin birtanem..
Seninle hergün bana yeni bir yıldır, gözlerinde bulurum mutluluğu sözlerinde yaşarım o anı dolu dolu, benim için en güzel yılbaşıdır bana olan sevin birtanem..
Facebook sözleri
2011 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.. 2011 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım..
2011 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım..
Facebook sözleri
Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güze, temiz, içten ve parlak olsun 2011 Yılı Sana ve Ailene Mutluluk Getirsin. Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güze, temiz, içten ve parlak olsun 2011 Yılı Sana ve Ailene Mutluluk Getirsin.
Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güze, temiz, içten ve parlak olsun 2011 Yılı Sana ve Ailene Mutluluk Getirsin.
Facebook sözleri
2011 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun… 2011 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun…
2011 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun…
Facebook sözleri
Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata GülümSeyin, 2011 Ylınız Kutlu Olsun… Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata GülümSeyin, 2011 Ylınız Kutlu Olsun…
Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata GülümSeyin, 2011 Ylınız Kutlu Olsun…
Facebook sözleri
2011 Yılından Nice Mutlu Yıllara Birlikte Adım Atmak Ümidiyle Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım… 2011 Yılından Nice Mutlu Yıllara Birlikte Adım Atmak Ümidiyle Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım…
2011 Yılından Nice Mutlu Yıllara Birlikte Adım Atmak Ümidiyle Seni Seviyorum, Yeni Yılın Kutlu Olsun Aşkım…
Facebook sözleri
Yeni yılda yeni Aşklar Kalbinizde Olsun En Güzel Yılbaşı Nefes Aldığınız Her an Etrafınıza Mutluluk Dağıtsın.. Yeni yılda yeni Aşklar Kalbinizde Olsun En Güzel Yılbaşı Nefes Aldığınız Her an Etrafınıza Mutluluk Dağıtsın..
Yeni yılda yeni Aşklar Kalbinizde Olsun En Güzel Yılbaşı Nefes Aldığınız Her an Etrafınıza Mutluluk Dağıtsın..
Facebook sözleri
2011 Yılında Daha Güzel Daha Mutlu ve Daha Sağlıklı Bir Yıl geçirmeniz Dileğiyle… 2011 Yılında Daha Güzel Daha Mutlu ve Daha Sağlıklı Bir Yıl geçirmeniz Dileğiyle…
2011 Yılında Daha Güzel Daha Mutlu ve Daha Sağlıklı Bir Yıl geçirmeniz Dileğiyle…
Facebook sözleri
Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim.. Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim..
Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim..
Facebook sözleri
Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence… Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence…
Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence…
Facebook sözleri
Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!! Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!
Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve Son aşkımsın, sen istemesende!!!
Facebook sözleri
Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim.. Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim..
Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim..
Facebook sözleri
Seni düşündükçe anlıyorum ne kadar şanslı olduğumu ve seni hayal ettikçe hayal ediyorum güzel günleri.. Seni düşündükçe anlıyorum ne kadar şanslı olduğumu ve seni hayal ettikçe hayal ediyorum güzel günleri..
Seni düşündükçe anlıyorum ne kadar şanslı olduğumu ve seni hayal ettikçe hayal ediyorum güzel günleri..
Facebook sözleri
Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim.. Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim..
Yarınlar için güneşim ol benim, yeni umutlarım yeni hayallerim ol biricik sevgilim..
Facebook sözleri
Özlemin içimde bir ateş oldu, sensizlik dertlerime yeni bir heycan oldu, sensizlik benim gözyaşım oldu.. Özlemin içimde bir ateş oldu, sensizlik dertlerime yeni bir heycan oldu, sensizlik benim gözyaşım oldu..
Özlemin içimde bir ateş oldu, sensizlik dertlerime yeni bir heycan oldu, sensizlik benim gözyaşım oldu..
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-