Yeni Ağlatan Sözler sayfalarını sizler için hazırladık, sitemizde bulunan yüzlerce Ağlatan Sözler beğendiklerinizi kopyalayarak facebook twitter ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde internet sayfalarında kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz Ağlatan Sözler facebook ve twitter paylaş butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadaki sözlere ek olarak aklınıza gelen Ağlatan Sözler sözler var ise aşağıdaki yorum bölümünden kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Ağlatan Sözler

Facebook sözleri
Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat… Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat…
Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat…
Facebook sözleri
Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini. Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.
Facebook sözleri
Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir… Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir…
Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir…
Facebook sözleri
BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!! BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
Facebook sözleri
Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR! Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!
Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!
Facebook sözleri
Delice sev,haince terket ama ALDATMA…(yoksa… ) Delice sev,haince terket ama ALDATMA…(yoksa… )
Delice sev,haince terket ama ALDATMA…(yoksa… )
Facebook sözleri
Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil www.nazlim.net canimdasin. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil www.nazlim.net canimdasin.
Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil www.nazlim.net canimdasin.
Facebook sözleri
Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!! Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!
Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!
Facebook sözleri
Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.
Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.
Facebook sözleri
Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.
Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.
Facebook sözleri
Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
Facebook sözleri
Ağlatan sözler sayfamızda aşkınıza sevgilinize söyleyeceğiniz en güzel insanı ağlatan sözleri bulabilirsiniz. Buyrun ağlatan sözler; Ağlatan sözler sayfamızda aşkınıza sevgilinize söyleyeceğiniz en güzel insanı ağlatan sözleri bulabilirsiniz. Buyrun ağlatan sözler;
Ağlatan sözler sayfamızda aşkınıza sevgilinize söyleyeceğiniz en güzel insanı ağlatan sözleri bulabilirsiniz. Buyrun ağlatan sözler;
Facebook sözleri
Güzel Olsanda Kalmaz Bu Dünya Mecnun Olsanda Güvenmem Artık Sana Artık herkez Kendi yoluna Ben Sectim yolumu Sana Elveda! Güzel Olsanda Kalmaz Bu Dünya Mecnun Olsanda Güvenmem Artık Sana Artık herkez Kendi yoluna Ben Sectim yolumu Sana Elveda!
Güzel Olsanda Kalmaz Bu Dünya Mecnun Olsanda Güvenmem Artık Sana Artık herkez Kendi yoluna Ben Sectim yolumu Sana Elveda!
Facebook sözleri
eski anılarla değil yeni nefretlerimle seviyorum seni sanmaki unutmadım seni kalbimdeki nefret unutmuyor seni! eski anılarla değil yeni nefretlerimle seviyorum seni sanmaki unutmadım seni kalbimdeki nefret unutmuyor seni!
eski anılarla değil yeni nefretlerimle seviyorum seni sanmaki unutmadım seni kalbimdeki nefret unutmuyor seni!
Facebook sözleri
ihanete uğramış kalbim buruk olsada nefretim peşinden gelicek bunu unutma nereye gidersen git lanet ettiğim herşey üstüne gelicek.. ihanete uğramış kalbim buruk olsada nefretim peşinden gelicek bunu unutma nereye gidersen git lanet ettiğim herşey üstüne gelicek..
ihanete uğramış kalbim buruk olsada nefretim peşinden gelicek bunu unutma nereye gidersen git lanet ettiğim herşey üstüne gelicek..
Facebook sözleri
Ağlayan Kalbime Yoktur derman sensiz kaldım dinlermiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma! Ağlayan Kalbime Yoktur derman sensiz kaldım dinlermiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma!
Ağlayan Kalbime Yoktur derman sensiz kaldım dinlermiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma!
Facebook sözleri
Hadi git Durma eller anlar belki değerini benden ayrılınca bendeki değerin yok artık bunu unutma eller değerini bulsun belki mutlu olursun! Hadi git Durma eller anlar belki değerini benden ayrılınca bendeki değerin yok artık bunu unutma eller değerini bulsun belki mutlu olursun!
Hadi git Durma eller anlar belki değerini benden ayrılınca bendeki değerin yok artık bunu unutma eller değerini bulsun belki mutlu olursun!
Facebook sözleri
ben öLümüne Sevdim Seni Sen öLümden kaçtın benim için Ben Sadece öLümü Sevmişim Senin için! ben öLümüne Sevdim Seni Sen öLümden kaçtın benim için Ben Sadece öLümü Sevmişim Senin için!
ben öLümüne Sevdim Seni Sen öLümden kaçtın benim için Ben Sadece öLümü Sevmişim Senin için!
Facebook sözleri
uykusuz gecelerimde göz yaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi yeniden gelirsin diye! uykusuz gecelerimde göz yaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi yeniden gelirsin diye!
uykusuz gecelerimde göz yaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi yeniden gelirsin diye!
Facebook sözleri
Bırak hayatım Bana kalsın Al Anılar Sende Kalsın ver Sevgimi belki ozaman Anlarsın! Bırak hayatım Bana kalsın Al Anılar Sende Kalsın ver Sevgimi belki ozaman Anlarsın!
Bırak hayatım Bana kalsın Al Anılar Sende Kalsın ver Sevgimi belki ozaman Anlarsın!
Facebook sözleri
Geçirdiğimiz günlerde güldüğümüz yerlerde şimdi hazan rüzgarları esiyor gidiyorum rüzgarın estiği yere... Geçirdiğimiz günlerde güldüğümüz yerlerde şimdi hazan rüzgarları esiyor gidiyorum rüzgarın estiği yere...
Geçirdiğimiz günlerde güldüğümüz yerlerde şimdi hazan rüzgarları esiyor gidiyorum rüzgarın estiği yere...
Facebook sözleri
Biliyorum Sen bir meleksin Fakat Yanlış Sınıftasın Sen Sadece Bir Şeytansın!!! Biliyorum Sen bir meleksin Fakat Yanlış Sınıftasın Sen Sadece Bir Şeytansın!!!
Biliyorum Sen bir meleksin Fakat Yanlış Sınıftasın Sen Sadece Bir Şeytansın!!!
Facebook sözleri
Sıkıyor içimi bir parçan nefes alamıyorum o an! Ağlayan gözlerim Oldu Duman beni kendi Halime Bırak Oldun Artık Yalan!!! Sıkıyor içimi bir parçan nefes alamıyorum o an! Ağlayan gözlerim Oldu Duman beni kendi Halime Bırak Oldun Artık Yalan!!!
Sıkıyor içimi bir parçan nefes alamıyorum o an! Ağlayan gözlerim Oldu Duman beni kendi Halime Bırak Oldun Artık Yalan!!!
Facebook sözleri
Bir gün Ölürsem haberim Sana Gelirse Mezarımın başına Sakın Gelme Sadece Elini Kalbine Koy Ve özür dile belki ozaman mutlu olurum.. Bir gün Ölürsem haberim Sana Gelirse Mezarımın başına Sakın Gelme Sadece Elini Kalbine Koy Ve özür dile belki ozaman mutlu olurum..
Bir gün Ölürsem haberim Sana Gelirse Mezarımın başına Sakın Gelme Sadece Elini Kalbine Koy Ve özür dile belki ozaman mutlu olurum..
Facebook sözleri
ben hayata Adınla Başladım Sevginle gözlerimi Açtım, Şimdi Sevginle Ağlıyorum Adından nefret Duyuyorum.. ben hayata Adınla Başladım Sevginle gözlerimi Açtım, Şimdi Sevginle Ağlıyorum Adından nefret Duyuyorum..
ben hayata Adınla Başladım Sevginle gözlerimi Açtım, Şimdi Sevginle Ağlıyorum Adından nefret Duyuyorum..
Adınız
Eklemek İstediğiniz Söz:

-Gizle-